SERWIS RĘCZNY - NASZA FILOZOFIA

DLACZEGO RĘCZNIE?

Bo lepiej. Dużo lepiej :) Dobrze wykonany ręczny serwis jest najdokładniejszą i najwyższą formą przygotowania nart. Instruktorzy, zawodnicy, testerzy i wszyscy, którzy choć raz jeździli na prawidłowo ręcznie przygotowanych nartach  potwierdzają, że nie ma lepszej metody przygotowania sprzętu.

DLACZEGO U NAS?


Należymy do ścisłej czołówki warszawskich serwisów - jesteśmy jednym z kilku (a policzyć je można na palcach jednej dłoni) serwisów świadczących najwyższej jakości ręczny tuning.
Rekomenduje nas NTN - Niezależny Test Narciarski - naszym zdaniem najważniejsze pismo na rynku narciarskim słynące z profesjonalizmu i obiektywizmu.  

ILE TO KOSZTUJE?

Czasami spotykamy się z opinią, że serwis ręczny jest drogi (różnica około 20-30 złotych w porównaniu z maszynami), jednak jest to tylko pozór.
Przygotowanie ręczne pary nart (krawędzie boczne, podniesienie krawędzi, ubytki, spody) zajmuje nam 2 godziny, wymaga wiedzy i doświadczenia.
Serwis maszynowy jednej pary to około 15 minut pracy i mniej więcej tyle samo czasu poświęconego na naukę obsługi kombajnu.
Różnica w jakości jest niestety porównywalna co w czasie poświęconym na serwis :)